Напрями роботи фонду

Допомога ЗСУ

Є головним напрямком роботи фонду, що спрямований на усебічну підтримку потреб українських воїнів та підрозділів ЗСУ.

Промоція сучасного українського мистецтва

Проект "Ми і Світ" популяризує українське мистецтво, акумулюючи кошти на допомогу ЗСУ та постраждалих українців.

Стипендіювання молодих талантів

Фінансова допомога та організація едукаційних заходів для молодих талановитих українців є потужним вкладом у майбутнє України.

Підтримка матерів та дітей, постраждалих від військової агресії

За понад рік жорстокої війни тисячі дітей та їх матерів відчайдушно потребують відновлення та комплексної реабілітації.

Медична допомога постраждалим військовим та цивільним громадянам

Фонд надає цільову медичну допомогу, в тому числі безкоштовне протезування, реабілітацію, включаючи арт-терапію для постраждалих.

Підтримка медичних установ

Заклади охорони здоров’я належать до об’єктів критичної інфраструктури, які потребують суттєвих інвестицій.

Місія фонду

Cистемна та стала підтримка всіх тих, хто в надскладних умовах продовжує стояти на сторожі миру та спокою в Україні, тих, хто зазнав втрат внаслідок російської агресії, і одночасно талановитої молоді, яка є рушійною силою розвитку країни та мистецтва, в усіх його проявах, як невичерпного джерела внутрішньої сили українців, їх незламності та національної ідентичності.

Ми віримо, що Україна може стати найкращим місцем на землі для своїх громадян. Тому, ми зосереджуємо основі зусилля на усебічній допомозі українським воїнам та підрозділам ЗСУ, реалізуючи на системній основі численні проєкти, націлені на збереження життя українських військових та забезпечення їх усіма необхідними засобами, щоб ефективно та потужно протидіяти окупантам.

Ми переконані, що високоосвічена талановита молодь є надійною опорою для відновлення країни. Наша мета - дати можливість кожному талановитому українцеві розвинути свій талант та сприяти його реалізації на благо своєї Батьківщини.

Ми активно розвиваємо та популяризуємо у світі українське сучасне мистецтво як проникливий спосіб передачі крізь призму кольору, форми і змісту унікальних мистецьких творів рефлексії українських мистців на актуальні теми у житті кожного українця, доносячи надважливі посилання людям, що перебувають за межами війни.

Останні події