string(0) ""

У серці Львова відбувся благодійний мистецький аукціон «Руки для мами»

20.06.2022

Минулий тиждень у Львові відзначився проведенням важливої події у мистецькому житті нашого міста, що торкається одночасно як промоції сучасного українського мистецтва та зокрема творів Львівських митців, так і привертає увагу суспільства до потреб і негайної реабілітації, постраждалих у війні українських матерів.

16 червня в Діогена Галереї, що розташована у самому серці Львова, відбувся третій Благодійний мистецький аукціон «РУКИ ДЛЯ МАМИ» - попередні однойменні аукціони «HANDS FOR MOM» вже відбулися у Берліні та у Відні (про початок мистецького проекту «HANDS FOR MOM», його тривалість та способи долучення можна прочитати у попередніх постах та безпосередньо на сайті аукціону deuge.net/h4m).

В рамках програми аукціону було представлено 32 твори живопису, графіки, скульптури, кераміки відомих Львівських митців різної генерації.

Завдяки активним діям учасників аукціону, які брали завзяту участь у торгах, було продано 21 мистецький твір на загальну суму близько 30 000 євро. Акумульовані кошти призначені для потерпілих у війні українських матерів, які втратили руки, для забезпечення їх якісним протезуванням.

Подія відбулася за підтримки БО “Благодійного фонду Козицького”.

Дякуємо кожному, хто любить мистецтво та зміг долучитися до доброї справи!

Інші новини